Naše zahrada získala

2. místo v soutěži

Zahrady roku 2012

Přečtěte si
článek
v časopise
Inspirace

Sadové úpravy

Každé realizaci, bez ohledu na její velikost a složitost, věnujeme největší možnou péči a veškeré výsadby provádíme s ohledem na zajištění maximální ujímavosti rostlinného materiálu a zabezpečení ideálních podmínek pro růst. Rostlinný materiál, zvláště vzrostlé stromy, nakupujeme u kvalitních dodavatelů v České republice.

Pro výsadbu používáme výhradně zdravý a vitální rostlinný materiál odpovídající ČSN. Při výsadbě dále používáme kvalitní substráty obohacené o živiny a půdní kondicionéry (TerraCottem), které zajišťují rostlinám dobrou hydrataci a optimální přísun živin.

Dále je naše firma schopna nabídnout vám záruční i pozáruční servis na zhotovené dílo, který zahrnuje především pravidelnou zálivku rostlin a trávníků, sečení trávníků, hnojení a údržbu trávníků (regenerace), vypletí záhonů, dosadby rostlin, chemickou ochranu proti plevelům, stříhání a údržbu dřevin, keřů a trvalek, hnojení rostlin (hnojivo Silvamix), mulčování, atd. Množství a objem prací je závislý na klimatických podmínkách a požadavcích zadavatele. V případě zájmu Vám ochotně zpracujeme cenovou nabídku.

Díky těmto výše uvedeným skutečnostem jsme schopni poskytnout záruku na dílo v délce 36 měsíců od předání, za splnění následujících podmínek. V případě, že naše firma bude provádět záruční servis zhotoveného díla, přebíráme veškeré záruky za případné ztráty na rostlinném materiálu. V případě zajišťování záručního servisu jiným subjektem požadujeme, aby byly splněny naše záruční podmínky.

Pavel Běťák - zahradní tvorba Tel. 776 887 987 betak@centrum.cz